Rozhovor s Viktóriou, DHZ Staré

Ahoj, v krátkosti sa nám predstav. Za koho behávaš, na akej pozícií a ako dlho sa venuješ hasičskému športu?
Ahojte, som Viktória Ivanová, mám 21 rokov. Behám za DHZ Staré, momentálne na pozícií strojníčky. Hasičskému športu sa venujem 8 rokov.

Ako hodnotíš vaše účinkovanie v sezóne 2019? Bola to pre vás prvá sezóna v lige a hneď sa Vám podarilo obsadiť pekné druhé miesto, čomu to pripisuješ?
Naše účinkovanie by som zhodnotila pomocou počasia – slnečno miestami prehánky až búrky. Začali sme veľmi dobre, čo nás aj veľmi prekvapilo, ale potom prišli chyby a už to nešlo podľa našich predstáv. Keďže to bola naša prvá sezóna v lige, sme s 2.miestom nadmieru spokojné, za čo vďačíme hlavne nášmu úžasnému ,,vedúckemu´´ Maťkovi, ktorý si nás vzal pod svoje ochranné krídla, za čo mu ĎAKUJEME!  (neplatená reklama)

Ak sezóna v tomto roku bude, chystáte nejaké zmeny oproti tej minulej?
Ani srnky netušia… Zmeny budú prekvapením pre všetkých, hlavne aj pre nás, keďže nevieme, čo má pre nás prichystané náš vedúcky .

Aké si dávate ciele v novej sezóne v ZHSL?  
Aby Aďa (košík) doslova už nenabrala kaďu, Naťa (naberačka) so svojim kolenom prežila každý útok, aby ma ,,počúvala´´ mašina a neopustila nás v dôležitých sekundách, Tami (béčky) sa naučila nastavovať béčku, Monča (rozdeľovač) nerobila hodiny jógy zadarmo, Nika (PP) neletela ako anjel a nespadla ako diabol na zámkovej dlažbe, Erika (ĽP) sa rozhodla za koho vlastne chce behať – prezliekač dresov 2019. A vedúcky nech zostane taký, aký je.

A teraz vážne:  Aby sa nikomu nič zle nestalo, aby sme napravili to, čo sme minulú sezónu pokazili a prekvapili samé seba.

Ako vyzerá vaša príprava pred sezónou a tréningy počas nej?
Naša príprava pred sezónou spočíva v utužovaní vzťahov v kolektíve a počas sezóny, ak sa počíta 1.útok na súťaži ako tréning, tak to je naša príprava. Ale nieee.. Trénujeme podľa možnosti, ak sa nám podarí stretnúť všetkým raz do týždňa.

Ktoré ligové kolo v minulej sezóne sa Vám páčilo najviac a prečo?
Každý tím, ktorý mal možnosť organizovať ligové kolo sa snažil urobiť to najlepšie ako vedel. Ak mám vybrať jedno kolo, ktoré sa mi páčilo najviac, tak to bude 1.kolo v Žbinciach, nakoľko tam sú skvelé podmienky, čo sa týka povrchu a aj organizačne to bolo dobre zvládnuté.

Koho favorizuješ na víťazstvo v ZHSL túto sezónu ?
V mužskej kategórií je na víťazstvo adeptov viac, Dlhé nad Cirochou, Horňa a samozrejme naši muži, ktorí ligu už 3-krát vyhrali, a preto dúfam, že sa im to znovu podarí.

A čo sa týka ženskej kategórie, chceli by sme vyhrať ale bude to náročné, nakoľko ženská kategória má veľa dobrých tímov, ktoré môžu vyhrať. Minuloročné víťazky ligy, ktoré budú chcieť obhájiť titul, ženy Trhovište – víťazky z roku 2018.Ďakujem za rozhovor.

Komentáre

Posledné články

KATEGÓRIA MUŽI │ SEZÓNA 2021

 DružstvoBody
1.Dlhé nad Cirochou DHZ Dlhé nad Cirochou91b
2. DHZ Horňa88b
3. DHZ Vtáčkovce "B"82b
4. DHZ Kamenica nad Cirochou80b
5.Dlhé nad Cirochou DHZ Dlhé nad Cirochou "B"65b
6. DHZ Trnava pri Laborci61b
7.Belá nad Cirochou DHZ Belá nad Cirochou56b
8. DHZ Topoľovka49b
9.Žbince DHZ Žbince47b
10.Modra nad Cirochou DHZ Modra nad Cirochou36b

KATEGÓRIA ŽENY │ SEZÓNA 2021

 DružstvoBody
1.Belá nad Cirochou DHZ Belá nad Cirochou101b
2. DHZ Staré97b
3. DHZ Horňa86b
4. DHZ Topoľovka81b

KALENDÁR SÚŤAŽÍ

 DátumČasMiesto konania
1.26.06.202111:00Topoľovka
2.11.07.202114:00Veľké Revištia
3.24.07.202117:00Horňa
4.29.08.202113:00Žbince
5.05.09.202113:00Dlhé nad Cirochou

Prehliadaním webu súhlasíte s používaním súborov cookie. Zistiť viac.